0
Interaktyvios treniruotės mokyklose

2015-09-22

Prasidėjus Lietuvos tautinio olimpinio komiteto paskelbtai Judėjimo savaitei, „Sveikatiada“ ir interaktyvių treniruočių portalas „Sporto birža“ pradeda bendrą iniciatyvą: suteikti „Sveikatiados“ tinklo mokykloms metinį interaktyvių treniruočių abonementą, kad vaikai galėtų sportuoti ekrane stebėdami profesionalias treniruotes.

„Mokykla šiais metais tapo vienu svarbiausiu mano gyvenimo projektu, nes mano dukra pradėjo eiti į pirmą klasę. Aš noriu padėti judėti ne tik savo dukros klasei, bet ir skatinti judėti visų Lietuvos mokyklų moksleivius. Per mokytojų dieną vesiu kūno kultūros pamoką pirmokams savo dukros mokykloje ir stengsiuosi motyvuoti vaikus ne tik judėti, bet ir duosiu patarimų, kaip jie gali paskatinti sportuoti ir savo tėvelius“, - teigia „Sporto biržos“ įkūrėja Vlada Musvydaitė.

 „Sveika mityba, judėjimas – tai du dalykai, kas jungia. Manau, kad interaktyvios treniruotės mokyklose gali padėti spręsti ilgosios judėjimo pertraukos problemą. Mokykloms pateikiame dar vieną idėją ir būdą kaip paskatinti vaikus aktyviai leisti pertraukas. Tikimės, kad aktyvus laisvalaikis taps mokyklų prioritetu“, - sako „Sveikatiados“ vadovė Margarita Čėglytė.

Judriosios savaitės metu Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Tauragės, Klaipėdos apskričių  mokyklos turėtų paskubėti teikti paraiškas „Sveikatiadai“ ir  dalyvauti „Sveikatiados žaidynėse“, kurias ves Vlada Musvydaitė su „Sporto biržos“ treneriais.

„Sporto birža“ - tai asmeninių trenerių ir interaktyvių treniruočių portalas, kurio šūkis - SPORTAS BE RIBŲ!
·       interaktyvios treniruotės;
·       daugiau nei 50 skirtingų sporto šakų ir prefesionalių trenerių vienoje vietoje;
·       daugiau nei 10 kasdien atsinaujinančių treniruočių;
·       seminarai/paskaitos/motyvacinės treniruotės;
·      gali naudotis visa šeima turėdami  tik vieną abonementą, tereikia kompiuterio, planšetės arba išmaniojo telefono;
·       tai gali tapti puiki pramoga visai šeimai/klasei/mokytojams;
·       specialios rytinės mankštos, kurias galima atlikti ir namuose, ir mokyklose.

Daugiau informacijos: www.sportobirza.lt

Mokyklos, pasirašiusios sutartį su "Sveikatiada", gaus vieną metinį "Sporto biržos" treniruočių abonementą. Abonementą suteiksime projekto kuratoriams.