0
Ekskursija „Vilniaus legendų takais”

2016-04-27

„Sveikatiada“ kartu su ekskursijų organizatoriumi „Vivid Vilnius“ balandžio 22 d. popietę pakvietė dalyvius pažinti Vilniaus legendas. Kaip ir kovo mėnesio ekskursijoje orai išpuolė tokie patys – vėsu ir lijo, tačiau atėjusieji džiaugėsi gidės Laimutės pasakojimais.

Ekskursiją pradėjome prie Gedimino paminklo ir tęsėme Valdovų rūmuose. Ten gidė darželinukams papasakojo apie Vilniaus legendą, vaikai pasižiūrėjo filmuką apie sostinę. Išėję iš Valdovų rūmų sutikome karių būrį. Vaikai mojavo kariams kai jie būriu žygiavo pro šalį, o uniformuoti vyrai šypsojosi vaikams atgal. Vėliau Katedroje Kazimiero koplyčioje vaikai išklausė legendą apie Joną Tvardauską ir galėjo pamatyti labai seną – 400 metų senumo stebuklingą knygą.

Ekskursija „Vilniaus legendų takais” paruošta pagal Ulos Šimulynaitės naujausią komiksų knygą “Vilniaus miesto legendos”. Vienas iš ekskursijos jaunųjų dalyvių buvo girdėjęs apie legendas iš savo tėvelių ir gidei Laimutei vis pakomentuodavo ir garsiai patvirtindavo legendos tikrumą.

Dar kartą ekskursija vyks gegužės 14 d.