0
Dainų slėnyje aidėjo pergalės šūksniai

2016-06-04

Alytaus Dainų slėnyje vyko „Sveikatingumo diena gamtoje“. Šventę organizavo Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla savo pradinių klasių moksleiviams ir jų tėvams. Mokykla dalyvavo programos „Sveikatiada“ paskelbtame konkurse „Sveikatinimo idėjų konkursas“ ir jį laimėję galėjo savo mokyklos bendruomenei padovanoti pilną įspūdžių sporto  šventę. Konkursą organizavo „Sveikatiada“ kartu su konkurso draugais UAB „Pontem“, UAB „Kretingos maistas“. 
 
Saulėtą rytą visi pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinės grupės vaikai ir jų mokytojos Sveikatingumo taku iškeliavo į Dainų slėnį prie naujojo pėsčiųjų tilto. Vaikai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse: virvės traukimo, kroso bėgimo pėsčiųjų tiltu, išbandė amerikietiško kvadrato žaidimą. Už aktyvų dalyvavimą mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir kamuoliais, už sportinius laimėjmus – diplomais. Šio projekto tikslas - naudojant aktyvias veiklas padėti įgyti žinių, formuoti gebėjimus, ugdyti vertybines nuostatas susijusias su aktyviu laisvalaikio praleidimu. Tėvai padėjo organizuoti žygį, pasirūpino pietumis, sveikuoliška arbata, dalyvavo sportinėse veiklose. Kūno kultūros mokytojai  ir Sveikatos priežiūros specialistė padėjo organizuoti sportines rungtis.
 
„Dalyvaudami aktyviose veiklose, mokiniai įgijo žinių, gebėjimų, kaip aktyviai leisti laisvalaikį netradicinėje aplinkoje, suvokė, kad sportas stiprina sveikatą, didina darbingumą ir kelia nuotaiką, patyrė teigiamų emocijų. Išvyka vaikams labai patiko. Kai kurie Dainų slėnyje lankėsi pirmą kartą. Tai buvo ir pažintis su savo miesto lankytinomis vietomis, kur galima smagiai praleisti laisvalaikį vaikščiojant, bėgiojant, važinėjant dviračiu, žaidžiant su visa šeima,“- sporto šventę ir dalyvių atsiliepimus komentavo viena iš šventės organizatorių, pradinių klasių mokytoja Zita Bilevičienė.