0
Baigiamasis ambasadorių susitikimas

2016-04-26

Visų „Sveikatiadoje“ dalyvaujančių mokyklų ir darželių mokytojus, auklėtojus, direktorius bei kitus atstovus kviečiame į projekto ambasadorių baigiamąjį susitikimą. Tradiciniu tapęs renginys vyks birželio 3 dieną Vilniuje.
 
Kiekvienus mokslo metus vainikuojantis susitikimas jau tapo neatsiejama „Sveikatiados“ metų užbaigimo dalimi. Jo metu pristatomi projekto dalyvių pasiekimai, dalinamasi idėjomis, gerąja patirtimi. Metų pabaigoje reikia ir atsipalaiduoti bei pasilinksminti, todėl pramoginė dalis visada būna šiuose susitikimuose.
 
Susitikimas vyks birželio 3 dieną, Vilniuje,  Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre  (Antakalnio g. 25).
 
Susitikimo pradžia: 10:00 val. Pabaiga: 15:30 val.
 
Detali susitikimo programa bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams asmeniškai.
 
Kaip ir kiekvienais metais, kiekvienam baigiamojo ambasadorių susitikimo dalyviui „Sveikatiada“ kompensuos kelionės išlaidas. Tačiau svarbu išsaugoti ir pateikti kelionės išlaidas pagrindžiančius dokumentus – autobusų/traukinių bilietus arba kuro čekius.
 
Iš kiekvienos mokymo įstaigos į susitikimą kviečiame po 1-2 atstovus. Norintys dalyvauti renginyje turėtų registruotis el. paštu info@sveikatiada.lt nurodydami vardą, pavardę, savo mokymo įstaigą ir savo pageidavimą pietų patiekalui (žuvis ar vištiena).
 
Registracija vyks iki gegužės 20 d.
 
Kilus klausimams, kviečiame kreiptis telefonu +37067257080.