Atsinaujino „Sveikatiados“ svetainė

2015-04-28

„Sveikatiados“ internetinė svetainė perkelta į naujus Host1Plus serverius, kurie leis projekto tinklalapiui veikti dar sparčiau. 
 
Balandžio mėnesio pradžioje, ko gero, daugelis „Sveikatiados“ dalyvių pastebėjo, kad kurį laiką nepavykdavo atsidaryti projekto internetinės svetainės. Tinklalapis nefunkcionavo pilnu pajėgumu, kadangi jis buvo perkelinėjamas į kitą serverį, kurį valdo internetinių hostingo paslaugų bendrovė „Host1Plus“.
 
Jau 7 metus veikianti kompanija nusprendė suteikti nemokamas svetainės talpinimo paslaugas „Sveikatiadai“.
 
„Sveikas verslas negali sėkmingai vystytis be indėlio į nacionalinius ar netgi pasaulinius projektus. Host1Plus tiki žmonėmis, turinčiais ryškių ir originalių idėjų. Su tinkamais ištekliais ir parama, kiekvienas gali prisidėti prie bendros gerovės kūrimo, todėl esame pasiruošę padėti“, – teigė Andrius Kazlauskas, „Host1Plus“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.
 
Perkėlus svetainę į „Host1Plus“ serverius ji veiks dar greičiau ir patikimiau, bus galima svetainėje talpinti dar daugiau projekto naujienų, nuotraukų bei video medžiagos iš sveikos gyvensenos renginių mokyklose ir darželiuose.
 
„Anksčiau kartas nuo karto turėdavome bėdų su „Sveikatiados“ internetine svetaine būtent dėl įvairių serverio trikdžių. Šiuo metu labai džiaugiamės turėdami „Host1Plus“ savo internetinių paslaugų partnerių sąraše. Dėl šios bendrovės aukštos kvalifikacijos bei gebėjimo greitai reaguoti ir įveikti iškilusius iššūkius esu tikras, kad „Sveikatiados“ tinklalapio lankytojai netruks pastebėti visus teigiamus pokyčius“, - sakė projekto koordinatorius Tadas Beržonskas.
 
„Sveikatiada“ dėkoja „Host1Plus“ už galimybę naudotis kompanijos paslaugomis nemokamai!