0 0
4. ,,Sveikatinimo idėjų konkursas" 2018 metai

2018-09-07

Kretingos rajono Rūdaičių mokykla labai džiaugiasi 2018 metais dalyvavusi ,,Sveikatiados" inicijuotame sveikatinimo idėjų konkurse.  Jau antrą kartą iš eilės Kretingos rajono Rūdaičių mokykla yra tarp laimėtojų.

Projektas „Kamuolių pasiutpolkė“ sudarė galimybes ugdytiniams daugiau laiko praleisti gryname ore aktyviai žaidžiant ir sportuojant.

Mokyklos bendruomenei projektą pristatėme smagia „Burbulų pūtimo“ atrakcija. Kiekviena grupė ir klasė gavo po kamuoliuką su laiškeliu – atrakcijos šūkiu, kviečiančiu į mokyklos kiemą linksmai pažaisti ir pabendrauti. Susirinkę vaikai pirmiausia susipažino su „apvalia“ projekto idėja, o vėliau tėvų, pedagogų parūpintomis ar savo pasigamintomis priemonėmis visi drauge pūtė muilo burbulus.

Visą gegužės mėnesį individualiu grafiku klasių ir grupių auklėtojos kartu su mokyklos sveikatos priežiūros specialiste aptarė žaidimo lauke privalumus, saugaus elgesio vasarą lauke ir prie vandens taisykles.

Trečią gegužės savaitę ugdytiniai dalyvavo kamuolių piešimo maratone „Kas daugiau?“. Vaikai kamuolius piešė įvairiomis priemonėmis ant popieriaus, drobės, plytelių, plėvelės. Mažiesiems nepritrūko nei geros nuotaikos, nei nepakartojamų idėjų.

Kiekvieną gegužės savaitę pradinukams buvo organizuojamos kamuolių gaudymo, rinkimo, metimo į taikinį varžybos, žaidžiamos estafetės su kamuoliais. Darželinukai įvairiausius užsiėmimus su kamuoliais  tęsė ir birželio mėnesį.

O labiausiai šurmulio į mokyklos gyvenimą įnešė projekto  baigiamoji šventė –  aptarimas „Polka su... kamuoliais“. Nešini spalvingais balionėliais suaugę ir vaikai rinkosi į sporto salę, kur žaismingai prisiminė visas projekto veiklas ir sušoko nepakartojamą polkutę.

Dėkojame visiems dalyvavusiems už palaikymą, geranoriškumą, aktyvumą ir puikią nuotaiką viso projekto metu.